Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Bursa İnegöl’de yılbaşı öncesi sıkı denetim

DeviL

Forum Üyesi
Bursa'da İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı öncesi sıkı bir denetim atağı başlattı.

BURSA (İGFA) - İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığının korunması ve genel düzen ve tertibin sağlanması adına yılbaşı öncesi sıkı bir denetim atağı başlattı.

Tekel bayiler, kuruyemişçiler, tatlıcılar ile manav ve marketler ekipler tarafından tek tek denetlenerek hem fahiş fiyat hem de vatandaşların sağlığı ile ilgili konular için önlemler alındı.

İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğünden denetimlere ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen programlı denetimler kapsamında, yılbaşının da yaklaşması sebebiyle ilçemizde faaliyet gösteren; tekel bayii, kuruyemişçiler, tatlıcılar, manav ve marketlerin denetimleri gerçekleştirilmiştir. Denetimler kapsamında işletmelerin işyeri açma ruhsatları, fiyat etiketleri, iş yeri genel temizliği, kasa-raf fiyat uyumu, tazelik ve son kullanma tarihi, işgal, genel tertip ve düzen gibi konulara dikkat edildi. Denetim sonucunda 39 işyerine çeşitli ihlallerden dolayı idari yaptırım uygulanmıştır.”

Okumaya devam et...