Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Fenerbahçe'nin misafiri, eski teknik direktörlerinden Christoph Daum'du

AsiKaR

Forum Üyesi
Pazartesi günü gerçekleştirdiği ziyarette Daum’u Samandıra’da Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, futbolcu ve çalışanlarla bir araya geldi.

Daum, teknik direktörlüğü döneminde futbolcu olarak çalıştırdığı Fenerbahçe Yardımcı Antrenörü Mehmet Aurelio ile de sohbet etti.

Daum, kendisine kanser teşhisi konulduktan sonra ilk kez Samandıra’ya geldi.

Bir Alman kanalının belgeselini yapması sebebiyle İstanbul’da bulunan teknik adam, pazar günü eski çalıştırdığı takımlardan Beşiktaş’ın Galatasaray’la oynadığı derbi karşılaşması için Dolmabahçe’deydi. Tesisi gezen Alman teknik adam, belgesel kapsamında Fenerbahçe’de geçirdiği günlerini ve en özel anılarını paylaştı.

Daum, Fenerbahçe TV’ye yaptığı açıklamalarda da, “Fenerbahçe benim hayatımın bir parçası. Aynı zamanda burası benim ikinci evim. Burada çok güzel, çok harika anılarım oldu. Daima kendimi aile üyesi gibi hissettim. Hem yönetimle hem de burada çalışanlarla, buradaki herkesle büyük bir aileydik. Herkesin düşüncesini toplayıp tek bir bedenle hareket ediyorduk. Bu çok önemli, çünkü bunu futbolda devamlı bulamıyorsunuz” dedi.

2003-2006 ve 2009-2010 sezonlarında iki dönem Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü yapan Daum, 2 Süper Lig (2003-2004 ve 2004-2005), 1 de Süper Kupa (2009) olmak üzere toplamda 3 kupa kazandı.