Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Guinness Rekorlar Kitabına ‘Dünyanın En Büyük Ağızlı Kadını’ Olarak Girdi

NoFeaR

Forum Üyesi
Katılım
18 Eki 2022
Mesajlar
18
Puanları
0
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 1ABD’nin Connecticut eyaletinde yaşayan bir sosyal medya fenomeni dünyanın en büyük ağızlı kadını olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 2TikTok’ta sık sık paylaştığı videolarla ün kazanan Samantha Ramsdell adlı kadının ağzı Guinness ekibi tarafından ölçülürken, dünyanın en büyük ağızlı kadını olarak listeye girdi.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 3Ağzını açtığında arasındaki mesafe dikey olarak 6,56 santimetre olan Ramsdell’in ağız genişliği ise 10 santimetre.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 4Dünyanın en büyük ağızlı kadını olması sonrasında açıklamada bulunan Samantha Ramsdell, her zaman büyük bir ağzı olduğunu söylerken, “Ağzım sebebiyle bu kadar ünlü olmanın mümkün olacağını hiç düşünmemiştim” dedi.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 5TikTok’ta paylaştığı videolarda, ağzına üç çörek, tam elma ya da büyük boy patates kızartması sığdırmasıyla tanınan Ramsdell, büyük ağızlı olmanın iyi bir şey olmadığını, küçükken arkadaşları tarafından zorbalığa uğradığını söyledi.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 61,7 milyon TikTok takipçisi olan 31 yaşındaki Ramsdell, “Eskiden gerçekten çok güvensizdim ve ağzımı küçük bir şekilde tutmak istiyordum” derken, “Şimdi ise benimle ilgili en büyük, en iyi şeylerden biri" diye konuştu.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 7Ramsdell son olarak, "Kendime ‘bu senin süper gücün, Seni eşsiz ve özel yapan şey bu’ diyorum" derken, "Herkes onları farklı kılan şeyleri kutlamalı" şeklinde konuştu.
Guinness Rekorlar kitabına ‘Dünyanın en büyük ağızlı kadını’ olarak girdi - 8


Ramsdell, zekasını ve şarkı söylemesini kullanarak bir gün kendi şovunu yapmayı umduğunu söyledi.
 
Üst