Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Hataysporlu Atsu ve sportik direktör hâlâ enkaz altında

AsiKaR

Forum Üyesi
Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem 10 kentte büyük hasara neden olurken, Hatay’daki arama kurtarma ve yardım faaliyetlerinde büyük sıkıntı yaşanıyor.

Depremi kentte yaşayan Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in gözyaşları içinde yardım istemesinin ardından, kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Özat da kente yardım ulaştırılmamasına isyan etti.

Şu anda en çok yardıma ihtiyaç olan yer Hatay” diyen Özat, ”Deprem bölgelerinde herkesin yardıma ihtiyacı var ama Hatay’da yardıma ihtiyaç çok. Ne battaniye verilen yer var ne çorba dağıtımı yapılan bir yer var, hiçbir şey yok. Deprem olduğu saatten beri kaç saat geçti. Dualara ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.Teknik Direktör Volkan Demirel’in takımı bir araya topladığını ifade eden Mustafa Özat, şunları söyledi: ”Oyunculardan Christian Atsu ve sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Christian Atsu hakkında Portekiz kaynaklı bir haber ulaşıldı diyor ama biz ulaşamıyoruz kendisine. Kimseye ulaşamıyoruz. O bölgeye de ulaşamıyoruz. Ulaşabilsek zaten dünyalar bizim olacak. Yardım bekliyoruz. En zor ulaşılabilecek yer bizim orası. 2 eksiğimiz var tesislerdeyiz. Yarından itibaren güvenli bir şekilde tesislerden tahliye işlemine başlayacağız.

Daha önce de futbolculardan Burak Öksüz enkazdan çıkarılmış, yaralanan Bertuğ Yıldırım, Onur Ergün ve Kerim Alıcı’nın da sağlık durumlarının da iyi olduğu açıklanmıştı.

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel gözyaşları içinde yardım çağrısında bulundu ”