Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

'Külkedisi arabası'na benzeyen otomobili Kazakistan'dan Kayseri'ye getirdi

Miniature

Forum Üyesi
'Külkedisi arabası'na benzeyen otomobili Kazakistan'dan Kayseri'ye getirdi

Kayseri'de elektrik otomasyon işi yapan Hakan Maraşlı (47), Kazakistan'a iş seyahati için gittiği sırada gördüğü ve çok beğendiği 'Külkedisi arabası'na benzeyen otomobiliyle yaklaşık 6 bin kilometre mesafe katederek memleketi Kayseri'ye geldi.

Ss4PeoTyeESQjPnat0uDjQ.jpg

Kayseri'de elektrik otomasyon işi yapan Hakan Maraşlı, 3 ay önce Kazakistan'a iş seyahati için gitti. Kazakistan gezisinde 'Külkedisi arabası'na benzeyen otomobili gören Maraşlı, aracı satın almaya karar verdi.
_L9-MZX6E021zUNgxmhS2A.jpg

Beğendiği otomobili alan Maraşlı, yaklaşık 6 bin kilometre mesafe katederek memleketi Kayseri'ye geldi.
-CFi3hd58Um_tNCEavQtlg.jpg

İnsanların araca yoğun ilgi gösterdiğini belirten Maraşlı, "Kazakistan'a sürekli ticari amaçlı iş seyahatlerine gidiyorum. Aracı orada gördüm ve çok hoşuma gitti. Türkiye'ye getirmenin yollarını aradım. Bazı sorunlar vardı onları çözüp aracı Türkiye'ye getirdim" dedi.
keWXTdaSP0mX3S12HUs12A.jpg

Maraşlı, "Dünyada 2 tane olan aracın 1 tanesi şu anda Kayseri'de. Aracı ticari amaçlı değil, keyfi gezmek amaçlı almıştım. Sonrasında insanlardan bu araca talep olunca özel günlerde de kullanmaya başladık. Bunu ticari amaçlı değil eğlence amacıyla yapıyoruz" diye konuştu.
jsRMkiTgn0eP2GcFGXw8LA.jpg

qUy1iS7eqUWHebibEa7l5g.jpg