• Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!
Ulutr blog

Kylie Jenner Ve Kim Kardashian'dan Instagram Eleştirisi: Tiktok Olmaya Çalışmayın

Farklı

Forum Üyesi
18 Eki 2022
48
0
1
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 1Instagram’ın en çok takipçiye sahip ünlülerinden Kylie Jenner ve Kim Kardashian, ünlü sosyal medya plaformunu TikTok’a benzemeye çalıştığı için eleştirdi.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 2“Make Instagram Instagram Again” (Instagram’ı Yeniden Instagram Yapın) ifadesini paylaşan milyarder girişimci Kylie Jenner, sosyal medyada yeni bir akım başlattı.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 3


[H2]“TİKTOK OLMAYA ÇALIŞMAYIN"[/H2]
Jenner, Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımda “TikTok olmaya çalışmayın, yalnızca arkadaşlarımın güzel fotoğraflarını görmek istiyorum” dedi.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 4


[H2]DESTEK YAĞDI[/H2]
Jenner'a başta ablası Kim Kardashian olmak üzere pek çok ünlü isimden ve sosyal medya kullanıcısından destek geldi.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 5Instagram’ın video paylaşımına izin veren Reels formatı, TikTok’un artan popülaritesi sonrası ortaya çıkmıştı.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 6


[H2]EN ÇOK TAKİPÇİSİ OLAN 2. İSİM[/H2]

Jenner’ın Instagram’da 360 milyondan fazla takipçisi bulunuyor ve kendisi futbolcu Cristiano Ronaldo’dan sonra platformda en çok takipçiye sahip olan 2. isim. Jenner’ın ablası Kim Kardashian’ın ise Instagram’da 326 milyondan fazla takipçisi var.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 7


[H2]CEO'DAN CEVAP GELDİ[/H2]

Instagram’ın CEO'su Adam Mosseri, sosyal medya kullanıcılarının desteğiyle büyüyen "Instagram’ı Yeniden Instagram Yapın” akımı için açıklamada bulundu.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 8


[H2]"DEĞİŞİME UYUM SAĞLAMAK ZORUNDAYIZ”[/H2]
Mosseri “Videoların artışına yönelik rahatsızlığın farkındayım. Fotoğraf paylaşımını desteklemeye devam edeceğiz. Fotoğraflar mirasımızın bir parçası. Bununla birlikte, şu konuda da dürüst olmalıyım. Instagram zamanla daha çok video paylaşımına yönelecek. Bu konuda hiçbir şey yapmasak bile bunu kaçınılmaz olarak görüyoruz. Bu değişime uyum sağlamak zorundayız” açıklamasında bulundu.
Kylie Jenner ve Kim Kardashian'dan Instagram eleştirisi: TikTok olmaya çalışmayın - 9Geçtiğimiz nisan ayında CEO Mark Zuckerberg, Instagram’da geçirilen zamanın %20’sinin Reels’lara ait olduğunu paylaşmıştı.
 

Benzer konular

Üst Alt