Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım

Celoxy

Forum Üyesi
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından düzenlenen yardım faaliyetlerinde "Batu Z" lakaplı ünlü Youtuber Baturalp Tunalı da yer aldı. Los Angeles merkezli ünlü fenomen, California'daki büyük bir yardım kuruluşu için günlerce süren yardımları paketleyip bir kamyona yüklediği görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Tunalı yaptığı paylaşımda depremzedelere Türkçe ve İngilizce hesaplar üzerinden deprem anında destek olunmasını istedi.

Baturalp Tunalı son yaptığı canlı yayında yurt dışına gittiği için ülkesini çok özlediğini, böyle günlerde birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu söyledi. "Yaralarını bir an önce sarmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım... Türkiye için ne gerekiyorsa yapacağım" dedi.

Tunalı, "Çocuklara karşı çok hassasım. Onlar bizim geleceğimiz, bu ülkenin aydınlık günleri. Manevi olarak bu süreci atlatmaları için onlara elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım."