Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Mexc Yeni M-Day - Sakura Planet (Sak) Listeleniyor

sercanblk

Forum Üyesi
302heg9.jpg

Sakura Planet (SAK) projesi yakında MEXC borsasında listeleniyor. M-Day listeleme etkinliği, tüm kullanıcıların proje token airdroplarına katılması için özel olarak düzenlenir. Bu etkinlikte, alım satım gereksinimlerini karşılayan kullanıcılar ücretsiz proje token alabilirler. Tüm kullanıcılarımız katılmaya davetlidir!

M-Day etkinliğinin bu oturumunda Sakura Planet (SAK) projesini sizlere sunuyoruz.

Proje Tanıtımı

Sakura, esas olarak RPG keşif ve yaratmaya dayanan çok oyunculu bir çevrimiçi sanal alan blok zinciri oyunudur. Oyuncular [Sakura NFT] ve [Sakura Land NFT]'yi kullanarak Sakura'da yaratma, inşaat, çiftçilik, madencilik, macera, rekabet vb. gibi faaliyetlere katılabilir.

Sakura'da çeşitli oyunlar yer almaktadır ve oyuncular sadece kazanmak için oyun oynamakla kalmaz, aynı zamanda eğlenme fırsatı bulur. SAK, Sakura oyununun tokenidir.

Bilet Bilgileri:

Ödül havuzu: 1.600.000 SAK
Toplam Kazanan Bilet Sayısı: 640 Bilet
Her Kazanan Bilet İçerdiği Token Miktarı: 2.000 SAK
Kalan SAK tokenler katılım ödülü olarak kullanılacaktır.
Etkinlik Türü: Airdrop (Varlık değişimi yoktur.)
Listeleme Türü: İlk Listeleme

Uygunluk Kriterleri

Alım Satım Turu Tarihi: 7 Eylül 2022 09.00 - 8 Eylül 2022 09.00 (TSİ)

Alım satım süresi boyunca, bilet alma süresinin bitiminden önce MEXC'de belirli kriptolarda (Spot, ETF, Marjin ve Vadeli İşlemler) en az 500 USDT işlem hacminde alım satım yapan kullanıcılar, çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. İşlem hacmi ne kadar büyük olursa, kullanıcılar o kadar fazla bilet alabilirler.

Alım Satım Turu için uygun işlem çiftleri şunlardır (Spot & ETF & Marjin & Vadeli İşlemler):

ACM, ADA, AXS, ALGO, ATOM, AVAX, AZERO, AZY, BABYDOGE, BCH, BNB, BONE, BSV, BTC, C98, CEEK, CEL, CHZ, DASH, DAO, DC, DOGE, DOT, ENS, EOS, ETC, ETH, FTT, FTM, GOLD, GVR, GST, GSTERC, GSTBSC, HAM, IOST, JASMY, JST, LAZIO, LINK, LOVELY, LTC, LUNC, MANC, MATIC, MCRT, MSTR, MX, NEAR, NEXO, OCT, OG, OP, PIT, PORTO, PRX, QNT, QTUM, RACA, ROSE, SANTOS, SHIB, SHIT, SOL, STEPN, STG, TRX, UNI, XEM, XLM, XRP, XYM, ZBC

* M-Day işlem hacminin hesaplanmasında yalnızca USDT işlem çifti dikkate alınır.

Ayrıntılar aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:

Alım Satım Turu (Spot, ETF, Marjin ve Vadeli İşlemler)
İşlem Hacmi (USDT)

Bilet

500≤ X <3.000

1

3.000≤ X <10.000

2

10.000 ≤ X <30.000

3

30.000 ≤ X <50.000

4

50.000 ≤ X <80.000

5

80.000 ≤ X <100.000

7

100.000 ≤ X <130.000

9

130.000 ≤ X <160.000

11

160.000 ≤ X <190.000

13

190.000 ≤ X <250.000

15

250.000 ≤ X <500.000

17

500.000 ≤ X <1.000.000

20

1.000.000 ≤ X <3.000.000

50

3.000.000 ≤ X <5.000.000

70

≥5.000.000

100

Not: Vadeli işlem hacmi, %50 oranında toplam işlem hacmine dönüştürülecektir. İşlem kopyalama (copy trading), işlem hacmi hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

Çekiliş Süreci

Bilet Alma Tarihi: 8 Eylül 2022 00.00 - 8 Eylül 2022 09.00 (TSİ)

Lütfen bilet numarasının 00001 ile 99999 arasında değiştiğini unutmayın. Kullanıcılar, çekiliş sırasına göre birden fazla bilet çekebilirler. Her kullanıcı birden fazla bilet alabilir. Sistem, çekiliş zamanına göre token tahsis edecek ve her hesaba işlem hacmine göre bilet tahsis edilecektir.

Çekiliş Sonuçlarının Açıklanması: 8 Eylül 2022 11.00 (TSİ)

Katılımcılar, M-Day sayfası üzerinden (Crypto Trading Platform | Buy Bitcoin, Ethereum, Altcoin, NFT, DeFi | MEXC Global) kazanan bilete sahip olup olmadıklarını kontrol edebilirler.

SAK Airdrop: 8 Eylül 2022 11.30 (TSİ)

SAK airdrop'ları, kazanan bilete sahip olan kullanıcılara dağıtılacaktır.
İnovasyon Bölgesinde SAK/USDT Alım Satımı: 8 Eylül 2022 17.00 (TSİ)

İlgili Tweet:

Katılım ödülü:

Çekilişten herhangi bir kazanan bilet almayan kullanıcılar, sırasıyla sahip oldukları kaybeden biletlerin sayısı ile orantılı olarak kalan tokenlerin ödül havuzundan katılım ödülü alabileceklerdir.

Not:

Yalnızca bir kez çekiliş bileti alınabilir. Lütfen biletlerinizi talep etmeden önce istediğiniz işlem hacmine ulaştığınızdan emin olun. Biletlerinizi aldıktan sonra biriken işlem hacmi, size ek biletler kazandırmaz.
Etkinlik süresi içerisinde sadece işlem ücreti olan işlem hacmi hesaplanacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir. (Herhangi bir hileli davranışta bulunursanız, kazanan bilete sahip olsanız dahi ödülleriniz iptal edilir).
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Proje Bilgileri

(Bu bilgi proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Yalnızca referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Sakura Planet (SAK)

İlk Toplam Arz: 1.000.000.000 SAK

Resmi Web Sitesi:SAKURA

Blok Gezgini: Sakura (SAK) Token Tracker | Etherscan

Twitter: https://twitter.com/SakuraMeta

Discord: Join the Sakura Discord Server!

Whitepaper: About Sakura - Sakura

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: MEXC Türkiye (Official)