Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Muharrem İnce'den Cem Toker'in mektubuna yanıt

Na

Forum Üyesi
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, kendisine adaylıktan çekilme çağrısı yapan Liberal Demokrat Parti (LDP) eski Genel Başkanı Cem Toker'e yönelik bir mektup kaleme aldı.

"Benim aday olmak gibi kişisel bir tutkum yok"İnce, Twitter hesabından yayınladığı Toker'e yönelik mektupta, Millet İttifakı'nı ve 13. cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak, şu ifadeleri kullandı:

"Samimiyetle bilmenizi isterim ki ben bu anlayışın ve adayın Erdoğan'ı yeneceğine inanmıyorum. Tek adayla girilmesinin Cumhur İttifakı'nın işine geldiğini düşünüyorum. ... Benim aday olmak gibi bir kişisel tutkum yok, herkes bilsin ki ülkemin menfaatini her şeyin üzerinde tutarım. Bununla birlikte adaylığımın gördüğü ilginin bu muhalefet anlayışını benimseyenlere bazı şeyleri fark ettirmesini umut ediyorum."

Sayın Cem Toker'e açık mektup. @tokcem pic.twitter.com/boalR8dGFQ

— Muharrem İNCE (@vekilince) March 19, 2023

“Öfkeniz sağduyunuzu geçmemeli”Cem Toker de, geçen günlerde Twitter hesabından yayınladığı mesajı ile Muharrem İnce'ye seslenmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

"Öfkenizde çok haklı olabilirsiniz. Ama bence lütfen öfkenizi yeniniz. Ülkenin bekası için, öfkeniz sağduyunuzun önüne geçmemeli. Cehennemin yoluna taş döşemiş siyasetçi konumuna düşmeyiniz."

Sn. Muharrem İnce;Takdir sizin…@vekilince pic.twitter.com/U8oxmOtk2S

— CEM TOKER🐬 (@tokcem) March 17, 2023