• Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!
Ulutr blog

Terapi Eğitimleri - Psikolog Marketi

bugrahan234

Forum Üyesi
9 Nis 2022
3
0
1
Terapi eğitimleri alanında faaliyet sürdüren Psikolog Marketi, 3 yıldır yüksek fiyatlarla öğrencilerin bütçesini zorlayan eğitim ve danışmanlık organizasyonlarının aksine bütçe dostu ve kurumsal firma desteğiyle binlerce öğrenci ve profesyonele hizmet vermektedir. Terapi eğitimleri web sitemizden 3D Secure güvenliğiyle banka ve kredi kartları ile hızla satın alınıp indirilebilir formattadır. Hem gereksiz kağıt tüketimi bir nebze de olsa engellenmekte hem de öğrencinin kargo beklemesi ve zaman kaybının önüne geçilmektedir. Psikolog Marketi'nde zaman sınırı ve sınav zorunluluğu olmayıp, eğitim çalışmalarınızı istediğiniz zaman tamamlayabilir, anlamadığınız yerleri hocalarımıza sorabilirsiniz.

Bunun yanında Psikolog Marketi ETBİS kayıtlı olup, güvenilir ve ulaşılabilir bir eğitim firmasıdır. Firmamız doğrudan ARES Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'ne bağlı olup tüm psikoterapi eğitimleri uygulayıcı sertifikalıdır. ARES Psikolojik Danışmanlık Merkezi İstanbul'da kurulmuş olup psikoloji eğitimleri ve psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan bir firmadır. Satın alıp indirdiğiniz psikoterapi eğitimi sonrası ortalama en geç 1 iş günü içerisinde uygulayıcı sertifikanız adınıza düzenlenip sizlere mail olarak gönderilir. Uygulayıcı sertifikanızda dijital kaşe ve imza bulunmakta olup dilerseniz çıktı alabilirsiniz. Eğitimlerinizi indiremezseniz ya da herhangi bir aksaklıkla karşılaşırsanız bizlere mail atabilirsiniz. Bu gibi durumlarda eğitim dosyanızı bizler size mail olarak göndermekteyiz.

Psikolog Marketi hakkında detaylı bilgi almak, psikoloji eğitimlerinin içeriklerini incelemek isterseniz web sitemize göz atabilir ya da sitemizin iletişim kısmından bizlere yazabilirsiniz.
 
Üst Alt