Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

TFF'ye gitme kararı alan Fenerbahçe'den açıklama: Böyle bitmeyecek

FiRaRi

Forum Üyesi
Web sitesi
forumzar.com
TFF'ye gitme kararı alan Fenerbahçe'den açıklama: Böyle bitmeyecek

Adana Demirspor maçındaki tartışmalı kararların ardından olağanüstü toplanan Fenerbahçe'den yapılan açıklamada pozisyonların yer aldığı bir video yayınlanarak "Böyle bitmeyecek" denildi. Fenerbahçe Yönetim Kurulu, TFF binasına giderek görüşme gerçekleştirecek.

Süper Lig'in 22. haftasında oynanan ve 1-1 beraberlikle sonuçlanan Adana Demirspor-Fenerbahçe maçındaki tartışmalı kararlar sonrasında Fenerbahçe yönetimi, başkan Ali Koç liderliğinde olağanüstü toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından sosyal medya hesaplarından 'düdük asma' paylaşımı geldi. Toplantı sonucunda Fenerbahçe Yönetimi, TFF'ye gitme kararı aldı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, saat 16.00'da TFF binasına giderek görüşme gerçekleştirecek.

Fenerbahçe'de "Böyle bitmeyecek" başlığıyla yayınlanan videoda "Ofsaytımsı, elimsilerin altında kalacaksınız!" ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, 1-1 berabere biten Adana Demirspor maçının hakemi Ali Palabıyık'ı sert sözlerle eleştirmişti.

Baki, "Ali Palabıyık, Fenerbahçe’ye operasyon yapmak için görevli gelmiştir. Vücut lisanı, verdiği, vermediği bütün kararlarda her şey ortada. Bir takım daha fazla nasıl katledilebilir, bunun başka örneği varsa onu da konuşalım" demişti.

FENERBAHÇE'NİN PAYLAŞIMI