Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Volkan Demirel: 'İyiyim' desem diyemiyorum, 'kötüyüm' desem utanıyorum

AsiKaR

Forum Üyesi
Bütün ülkeyi yasa boğan deprem felaketinde, üstlendiği aktif rolle hafızalara kazınan, bölgede gösterdiği çabalarla ikonik bir kahramana dönüşen Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, ilk kez yüreğini açtı.

Hürriyet'e konuşan Volkan Demirel, "Yaşadığımız sıradan bir deprem değildi, gerçek bir felaketti. Bütün Türkiye üzüldü, ardında hiçbir zaman silinmeyecek izler, unutulmayacak acılar bıraktı" değerlendirmesinde bulundu.

Beni en çok zorlayan soru 'Nasılsın?' oldu

Başarılı teknik direktör geride kalan süreçte yaşadıkları ile ilgili şunları söyledi:

"Benim geride kalan 2.5 ayda en zorlandığım soru 'Nasılsın?' sorusu oldu.

'İyiyim' desem diyemiyorum, 'kötüyüm' desem utanıyorum. İnsanlara nasıl cevap vereceğimi bilemiyorum. Benim size yaptığım bu röportaj ilk röportajım olacak. İnsanların acıları var diye çok fazla göz önünde bulunmak, fazla konuşmak istemedim, onların neler yaşadığını, burada neler hissettiğini çok iyi biliyorum ve onlarla beraber ben de bu acıları yaşadım ve yaşamaya da devam ediyorum."

"Sık sık gelip destek olmaya çalışıyorum"

Deprem sonrası bölge olarak zor bir süreçten geçtiklerini vurgulayan Volkan Demirel, "Ama hayat devam ediyor, ben de bu hayatın devam etmesine yardım etmek için sık sık buraya gelmeye çalışıyorum, haftada en az bir iki kere, buraya geliyor ve insanların ihtiyaçlarına destek vermeye çalışıyorum. Çünkü buradaki insanlar bizleri görünce mutlu oluyorlar. Onlara umut olmaya çalışıyorum ve elimden geldiği kadar da hep geleceğim ve beraber olacağız" ifadelerini kullandı.

"Hatayspor anka kuşu gibi küllerinden doğacak"

Yeni sezonda maçları oynamak için Akhisar veya Mersin'i tercih edeceklerini belirten Demirel sözlerini şöyle sürdürdü:

"Saha ve organizasyon şartlarını halledersek inşallah uygun olan iki yerden birinde Hatayspor'u tekrardan ayağa kaldırmaya çalışacağım.