Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Araştırma ve Keşif

Yaqup

Forum Üyesi
Katılım
18 May 2022
Mesajlar
21
Puanları
0
Araştırma ve Keşif

Araştırma ve keşif sorguları, destekli dönüşümlerde yardımcı olur. Arama, inceleme, karşılaştırma, en iyi, özellikler ve avantajlar gibi kelimeleri içerir.

Reklam

Ticari arama sorgularının bir eylemi tamamlamaya yönelik açık bir amacı vardır. Aramalar satın al, satın al, sipariş ver, alışveriş yap, kupon, ucuz, en ucuz, pahalı, fiyatlandırma gibi kelimeleri içerir.

Konum

Arama Amacı
Yakın, yakın, nereden, yol tarifi, ne kadar, ne kadar uzakta, ne kadar hızlı, tren istasyonu, havaalanı, vapur, rota, otoyol, geçiş ücreti, uçak biletleri, uçuşlar, haritalar, yol tarifi gibi kelimeleri içeren konum aramaları.

Anahtar kelimelerin ve kelime öbeklerinin listesi, müşterinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceğiniz bir konu havuzu görevi görecektir. Yukarıdaki grafikte sadece arama sorgularını amaçlamadık, aynı zamanda sayfaları kullanılan içerik formatına göre eşledik. Aynı içerik biçimini kullanarak tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayamazsınız, bu nedenle marka dışı aramalarda iyi bir sıralama elde etmek için optimizasyon yaparken hangi içerik biçimlerini kullandığınızı da bir sekmede tutun.
 
Üst