Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Discord Nitro Alma Taktiği (3 Farklı Yöntem)

Khann

Forum Üyesi
Katılım
18 Eki 2022
Mesajlar
43
Puanları
0
Yöntem #1: Geri Ödeme Yöntemi

Bu ilk yöntem kendinden açıklayıcıdır, ancak sadece bu yöntemi yapabilmenizi sağlamak için bu yöntem için adımlara geçeceğim.

1) Discord Nitro Satın Al (Aylık değil, 50 $ veya 100 $ satın almanız önerilir)
2) Satın aldıktan sonra 6-8 saat bekleyin. Bu işlem bankanıza, mağaza ve şirketinize hikayeyi daha inandırıcı yapar.
3) Bankanıza veya Google / Apple desteğine başvurun ve erkek kardeşinizin veya oğlunuzun kartınıza para harcadığını ve geri ödeme almak istediğinizi söyleyin (Nitro'nuzu alıp götürecekleri için anlaşmazlıklara başvurmayın)
4) Kişiye bir hikaye uydurun, onlara dost olun ve bir çevrimiçi çalışanla konuşurken her zaman profesyonel olmayı unutmayın (Ne kadar güzel olursanız geri ödemenizi alma olasılığınız o kadar artar)
5) İade yaparlarsa, harika olur ancak birkaç saat içinde tekrar temas kurmazlarsa ve başka seçeneğiniz yoksa uyumsuzluğa başvurunuz. Eğer anlaşmazlık yoluyla geri ödeme yaparsanız nitroyu kaybedersiniz, ancak paranızı kaybetmezsiniz.
6) 1 yıllık anlaşmazlık nitro'nun tadını çıkarın! Uyuşmazlık sonucunda nitro alınırsa, ödemeyi asla geri almadığınızı ve geri almanız gerektiğini söyleyerek onlarla iletişime geçin!

####-####-####-####-####-####-####-####-####-####

Yöntem #2: Tanıtım Yöntemi

İkinci Yöntem de açıklayıcıdır, ancak bu sadece yılın belirli zamanlarında çalışacaktır!

1) Promosyonlara dikkat edin, Xbox kısa süre önce 3 ay nitro ve 6 ay Spotify premium için sadece 1 $ tuttu!

2) Promosyonun ne zaman sona erdiğini ve promosyondaki ürünlerin ne zaman sona ereceğini görmek için tüm ince yazıları okuduğunuzdan emin olun!
3) Nitroyu kullanın veya tekrar satın.
4) Promosyonların Tatil zamanlarında ortaya çıkmasını bekleyin.
5) !eredeyse ücretsiz veya ücretsiz nitronun tadını çıkarın. Nitro abone olmanızı içeriyorsa, nitroyu kullandıktan veya sattıktan sonra aboneliği iptal etmeyi unutmayın!

Bazı promosyonlar yalnızca belirli bölgelere uygulanabilir, bu nedenle bir VPN'e sahip olmanız önerilir!!!

####-####-####-####-####-####-####-####-####-####

Yöntem #3: Temas Yöntemi

Temas Yöntemi, uyumsuzluk desteğine başvurmayı içerir, bu yöntem yapılması en zor olanıdır ve aynı zamanda tek ücretsiz yöntemdir.

1) Discord desteğiyle iletişime geçin, discord nitro satın aldığınızı söyleyin, ancak almadınız (100 $ nitro ile hepsini çıkarın veya 5 $ veya 10 $ aylık bir ücretle daha inandırıcı olun)
2) Anlaşmazlık nitro aldığınız destek personeline söyleyin, nitro için bankanız / mağazanız tarafından ücretlendirildiniz ve nitro avantajlarından hiçbir zaman faydalanmadığınızı belirtin.
3) Muhtemelen bu yöntem için iyi bir photoshop becerisine ihtiyacınız olacaktır, çünkü bu yöntemin ikna edici olması gerekir. PayPal veya bankanızdan bir ödeme alın ve tutarsız gibi görünmesini sağlamak için photoshop ile fiyat noktasının reklamı yapılan tutar + vergi olmasını sağlayın (Sahte fatura ve yere göre değişir)
 
Üst