Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Futbolcu Ahmet Çalık'ın ardından veda mesajları: Yüreğimiz parçalandı

miRBey

Birbey
Futbolcu Ahmet Çalık'ın ardından veda mesajları: Yüreğimiz parçalandı

Konyaspor'da forma giyen milli futbolcu Ahmet Çalık, Ankara-Niğde otoyolunda geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. 28 yaşında hayatını kaybeden futbolcunun ardından spor dünyası yasa boğuldu. İşte Çalık'ın ardından veda mesajları...

bMbRHhsdskeM8BVmp7aRjw.jpg

VEDAT MURİÇ"Gerçekten çok üzgünüm ve ne diyeceğimi bilemiyorum. Beraber aynı forma için mücadele ettiğim, çok iyi bir arkadaş, dost ve kardeşi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Mekanın cennet olsun kardeşim, her zaman kalbimizdesin. Başımız sağ olsun"
p8pFeRznt0GDfbz-3ejx0w.jpg

DURSUN ÖZBEKAhmet çok beğendiğim, Galatasaray'a uzun yıllar hizmet edebilecek bir oyuncuydu. Galatasaray'a yakışan bir sporcuydu. Türk sporuna, Konyaspor camiasına, Galatasaray camiasına ve Gençlerbirliği camiasına başsağlığı diliyorum
NvAMeIucjU6zpoHF6krZww.jpg

İRFAN CAN KAHVECİ "Ahmet'im, canım kardeşim, kalbi tertemiz güzel kardeşim... Yıllarca hep beraberdik. Yan yana, omuz omuza verdik, sırtımızı birbirimize dayadık. Tanıdığım en karakterli, en temiz insanların başındaydın. Daha söylenecek çok şey var ama üzüntümü anlatamam"
voqAJNVnhEiSehB5Q9cK_Q.jpg

MESUT BAKKALAhmet Çalık'ın kaliteli, düzgün, herkesin takdirini alan bir karakteri vardı. Herkesin başı sağ olsun. Allah ailesine sabır versin
QAsKKAiXPkqE2NrBPCGKTw.jpg

OKAY YOKUŞLUAhmet Yılmaz ÇalıkAh be canım kardeşim, yüreğimiz parçalandı. Kalbi çok güzel bir adamdı.Beraber yaşadığımız, mücadele ettiğimiz, ter döktümüz anılar hep aklımda olacak.Kalbimizdesin…
XDySgxr6yk6Rb2m-dbThAw.jpg

RIDVAN DİLMENGenç yaşta hayatını kaybeden kardeşim Ahmet Çalık’a Allah’tan rahmet diliyorum. Ailesinin, yakınlarının, sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun.
x7uI-ktoUUS5Nun3eVT9cw.jpg

HAKAN ÇALHANOĞLU
19FvGHHUSU2_dxZlvm4VNA.jpg

ACUN ILICALIGeçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Türk futbolunun ve Konyaspor’un başarılı futbolcusu Ahmet Çalık’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm spor camiasına başsağlığı dilerim..
52Ak7gXRJ0W4TMORvNTBTQ.jpg

YUSUF YAZICIÇok acı, çok zor. Milli formayı beraber terlettiğim örnek insan Ahmet Çalık’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Türk futbolu ve Konyaspor camiasının başı sağolsun. Ahmet’imizin ailesine sabır, sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.
w0HLi6l4-0u0A8ELKjG9JA.jpg

ALTAY BAYINDIRHepimizin başı sağ olsun…Sevgili arkadaşım Ahmet Çalık’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanın cennet olsun
mHtYYIUD-EKwy3kq14aeCQ.jpg

NİHAT KAHVECİÇok üzücü çok acı. Ahmet Çalık mekanın cennet olsun. Allah (CC) sevenlerine yakınlarına sabır versin..
uH0DAvgB8kaTTgFlKjGQ7w.jpg

HİKMET KARAMANAhmet Çalık'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Konyaspor camiasının ve Türk futbolunun başı sağ olsun.
mpL75OWDY0qQLOnGjO-PGQ.jpg

NURİ ŞAHİNAhmet Çalık’ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendim. Sahadaki ve saha dışındaki duruşuyla çok kıymetli bir sporcuyu kaybettik. Başta ailesi ve sevenleri olmak üzere, Konyaspor ve Türk futbol camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanın cennet olsun güzel kardeşim.
fauP5VW7gE-PVk7KPT3IxA.jpg

L3X52TIyqUSv9BYWA-Lxow.jpg

IKumXYR1HEi5sGQLJuEU_g.jpg

EWeacy83REWkcuIW6j9kpQ.jpg

FJfEOkC9XU-PAmm0zDagtQ.jpg

UzI_xYBsRUOzG1OQiaIXYg.jpg

XHQOHUKb50WBuVgGURpO0Q.jpg

TOLGA ZENGİN "Başımız sağolsun"