• Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!
Ulutr blog

Google Web Designer

Linux

Yönetici
25 Ara 2021
123
6
18
33
istanbul
Google Web DesignerGoogle Web Designer, Google’ın geliştirdiği ve bizlere sunduğu bir HTML5 tasarım ve banner uygulamasıdır, web uygulamaları arasında başarılı bir uygulama olan Google Web Designer şu an için beta ve ücretsiz kullanımdadır.


https://mechgag.com/wp-content/uploads/2013/10/Google-Web-Designer.png

Uygulamayı sizler için deneyip test ettik. Oldukça başarılı bir banner oluşturmayı başardım diyebilirim. Eksiksiz bir tasarım yapmak istiyorsanız bu uygulama sayesinde harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. 3D nesneleri destekleyen yapısı, oluşturduğunuz içeriğin HTML, CSS ve Javascript kodlarını daha sonradan inceleyebiliyorsunuz.https://mechgag.com/wp-content/uploads/2013/10/google-web-designer.png

Web tasarımı, reklam banneri ve buna benzer bir çok tasarıma olanak sağlayan bu uygulamanın bazı sistem gereksinimleri bulunuyor. Google sistem özelliklerini şöyle sıralamış:https://mechgag.com/wp-content/uploads/2013/10/2-10-2013-15-47-17.jpgFark edilen şey ise uygulama, Windows 7 altını, yani Windows XP/98/ME gibi sürümleri desteklemiyor, Google’ın Web Designer uygulamasını kullanmak için hemen hemen orta özelliklerde bir bilgisayar, Windows 7 ve üstü işletim sistemine sahip bir bilgisayar gerekiyor. Uygulamanın henüz beta ve ücretsiz olduğunu belirtmiştik.
Google tarafından önümüzdeki aylar içerisinde herhangi bir ücret getirilip getirilmeyeceği bilinmiyor ancak büyük ihtimal ile ücretsiz olacağını düşünüyoruz. Uygulama daha çok tasarımcılar, webmasterlar ve bilgisayar ile uğraşanlara hitap ediyor. Animasyonlar, 3D banner, tasarımlar ve bir çok web ile ilgili ürünü bu uygulama sayesinde tasarlayabiliyorsunuz.
Google, uygulamanın henüz beta aşamasında olduğunu belirtiyor, bu da önümüzdeki aylar içerisinde yeni özelliklerin ekleneceğinin bir belirtisi oluyor. Uygulamayı indirdiyseniz fakat kullanmayı bilmiyorsanız Google Web Designer kullanım kılavuzuna (Web Designer arayüzü - Google Web Designer Yardım) göz atabilirsiniz.


Alıntı: https://mechgag.com/google-web-designer/


Kaynak (https://webmasterlord.net/showthread.php?t=817&goto=newpost)
 

Benzer konular

Üst Alt