Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Site Tanıtımı Levant Giyim: Yenilikçi Tasarımlarla Hazır Giyim Sektöründe Öncü

Site Tanıtımı

hamdicelik

Forum Üyesi
İstanbul merkezli moda ve hazır giyim firması Levant Giyim, kadın modasındaki inovasyonları ve kalite anlayışıyla Türkiye’nin hazır giyim sektöründe öne çıkan şirketlerinden biridir. Alt çatı kuruluşu NOX markasıyla hizmet veren Levant Giyim, kadın giyim firmalarının tekstil üretimi ihtiyacını karşılayarak her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

Levant Giyim, sınırlı müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek müşterilerine üretim kalitesi, uzman kadrosu ve sosyal sorumluluk bilinciyle hizmet sunmaktadır. Şirket, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik vizyonu çerçevesinde kendini sürekli yenilemekte ve güncellemektedir.

Levant Giyim’in değer yargıları arasında dürüstlük, şeffaflık, güven ve yeniliklere açık kalabilme tutkusu yer almaktadır. Müşterilerinin tasarım ekipleriyle birebir görüşmelerindeki beklentilerini anlayarak “hızlı moda” unsurlarını koleksiyonlarına yansıtan şirket, son teknoloji üretim parkuru ve yenilikçi üretim teknikleriyle doğaya ve topluma duyarlı, sürdürülebilir üretim hedeflerini benimsemektedir.

, müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak stratejik dönüşümler sağlayarak sektördeki profilini ön plana çıkarmaktadır. Şirketin tecrübeli uzman kadrosuyla birlikte her gün değişen ve yenilenen kadın moda dünyasında inovatif şekilde ilerlemesi, Türkiye’nin hazır giyim ihtiyacına cevap verme konusunda önemli bir rol üstlenmektedir.

Levant Giyim, yenilikçi tasarımları, kaliteli ürünleri ve öncelikli müşteri memnuniyeti ilkesiyle hazır giyim sektöründe öncü konumda yer almaktadır. Şirketin hizmetleri, müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve moda dünyasındaki değişimlere ayak uydurmak için sürekli olarak geliştirilmekte ve yenilenmektedir.