Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Site Tanıtımı Mağaza Kişi Sayma Sistemleri - Rapor24.Com

Site Tanıtımı

nullsix

Forum Üyesi
Katılım
12 Mar 2022
Mesajlar
449
Puanları
16
Web Site İsmi : Rapor24.com

Site Başlığı : Mağaza Kişi Sayma Sistemleri - Rapor24.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2020

Site Tanıtımı : Dünyada 50 bin noktada aktif olarak kullanılan Rapor24 Kişi sayma sistemleri, Türkiye'de de en büyük perakende mağazalar tarafınca tercih edilmektedir. Siz de mağazanıza giren kişilerin sayısını tutmak istiyorsanız, bu konuda gönül rahatlığıyla Rapor24 ile çalışabilirsiniz. Rapor24, gerek düşük maliyetleri gerekse de yüksek doğruluk oranı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Diğer yüksek maliyetli sistemlere göre çok daha yüksek doğruluk oranı sunması ve ekonomik olması bakımından da tercih konusu olmaktadır.

İnsan sayma sistemi sayesinde, mağazanızda yapılan satış miktarları ile mağazanıza giren kişilerin arasındaki oranı hesaplayabileceksiniz. Bu orana satış dönüşüm oranı denmektedir. Ve büyük işletmeler başta olmak üzere Türkiye ve dünyada çok sayıda işletme satış dönüşüm oranlarına büyük önem vermektedir.

Yapay zeka yardımıyla mağazadaki kişilerin sayımı, çok yüksek bir doğruluk oranıyla hesaplanır. Mağaza kişi sayma cihazı kuranlar, buradan aldıkları geri dönüşler neticesinde, satış stratejilerinde değişikliklere giderek, satış dönüşüm oranlarını artırmak adına çalışmalar yapabilir.

Zincir mağazalar, alışveriş merkezleri ve benzer yerlerde kullanılan Rapor24 kişi sayma sistemi, her geçen gün daha fazla sayıda işletme tarafınca tercih edilmektedir. Demo talebinde bulunmak veya bu hizmeti satın almak adına, hemen rapor24.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz.
 

BaşBelaSı

Forum Üyesi
Katılım
18 Eki 2022
Mesajlar
44
Puanları
0
Sitenizin açılışı kutlu olsun! Yeni başlangıçlar, büyük başarılar getirir umarım.
 

cengiz5230

Forum Üyesi
Katılım
1 Kas 2023
Mesajlar
10
Puanları
0
Yaş
36
Konum
İstanbul
Web sitenizin açılışıyla birlikte başarılarınızın katlanarak artmasını dilerim. Tebrik ederim!
 
Üst