Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Plaket, Madalya, Kupa Satışı

sanalbellek

Forum Üyesi
Katılım
30 Mar 2022
Mesajlar
2
Puanları
1
Ödül imalatında ve kişiye özel ödül ürünlerinde firmamız sizlere yapmış olduğu ürün tanıtımlarını sunmaktadır. Kurumsal alanda şirketler kidem plaketi olarak çalışanlarına çalıştığı yıla özel plaket yaptırmaktadır. Plaket çeşitleri albüm plaket, cam plaket, tabak plaket, ahşap plaket gibi bir çok çeşidi mevcuttur. Albüm plaketler kadife kaplı olarak üretilmektedir. Kırmızı, lacivert renklerinde kaplanır. Üzerine alüminyum veya pirinç rengi metal baskısı yapılır. Renkli olarak logo, fotoğraf baskısı yapılır. Baskılar kaliteli bir şekilde teknolojik makinalar ile baskısı yapılır.
Cam plaketler firmamızın kendi imalatıdır. Cam plaketler kurumsal ve kişiye özel hediyelik alanda kullanılmaktadır. Cam üzerine renkli olarak fotoğraf baskı yapılır. Hediyelik ürün olarak son zamanlar çok tercih edilmektedir. İstenilen cam plaket tasarımı üretimi yapılır. Kaliteli olarak camın üzerine uygulama yapılır. Cam plaketlerde kadife kutu seçenekleri ile kullanılabilir.
Plaket fiyatları firmamızda ürün çeşitleri ve miktarlara göre değişmektedir.
Yaptrmak istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden inceleyip ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. İmalatçı firma olmamızın avantajını müşterilerimize fiyatlarımız ile yansıtıyoruz. Sizde tüm plaket ve reklam ihtiyaçlarında bize ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin her yerine anlaşmalı kargo ile gönderim yapılır.

Site:
 

DarK

Forum Üyesi
Katılım
21 Ocak 2022
Mesajlar
124
Puanları
6
Başarılar dilerim. Hayırlı olsun.
 
Üst