• Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!
Ulutr blog

Plaket, Madalya, Kupa Satışı

sanalbellek

Forum Üyesi
30 Mar 2022
2
0
1
Ödül imalatında ve kişiye özel ödül ürünlerinde firmamız sizlere yapmış olduğu ürün tanıtımlarını sunmaktadır. Kurumsal alanda şirketler kidem plaketi olarak çalışanlarına çalıştığı yıla özel plaket yaptırmaktadır. Plaket çeşitleri albüm plaket, cam plaket, tabak plaket, ahşap plaket gibi bir çok çeşidi mevcuttur. Albüm plaketler kadife kaplı olarak üretilmektedir. Kırmızı, lacivert renklerinde kaplanır. Üzerine alüminyum veya pirinç rengi metal baskısı yapılır. Renkli olarak logo, fotoğraf baskısı yapılır. Baskılar kaliteli bir şekilde teknolojik makinalar ile baskısı yapılır.
Cam plaketler firmamızın kendi imalatıdır. Cam plaketler kurumsal ve kişiye özel hediyelik alanda kullanılmaktadır. Cam üzerine renkli olarak fotoğraf baskı yapılır. Hediyelik ürün olarak son zamanlar çok tercih edilmektedir. İstenilen cam plaket tasarımı üretimi yapılır. Kaliteli olarak camın üzerine uygulama yapılır. Cam plaketlerde kadife kutu seçenekleri ile kullanılabilir.
Plaket fiyatları firmamızda ürün çeşitleri ve miktarlara göre değişmektedir.
Yaptrmak istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden inceleyip ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. İmalatçı firma olmamızın avantajını müşterilerimize fiyatlarımız ile yansıtıyoruz. Sizde tüm plaket ve reklam ihtiyaçlarında bize ulaşabilirsiniz.
Türkiye'nin her yerine anlaşmalı kargo ile gönderim yapılır.

Site: https://www.akdenizreklam.com.tr
 
Üst Alt