Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

Sandalye Modelleri

DersLazim

Forum Üyesi
Katılım
23 May 2022
Mesajlar
187
Puanları
1
Pandeminin yaşam alanlarının dışına taşmayı engelleyen zorunluluğu bahçe ve teras gibi açık alanlara sahip olanların dış mekan kanepe ve modelleri seçimi yapmasına etki etti. Hem kapalı hem de açık bir karantina süreci geçirmek isteyenler, farklılıkların yanında daha konforlu mekanları da yeni mobilyalar sayesinde yaratabildi.

Boş zamanları daha dolu ve sanatsal geçirmek isteyenler, birbirinden şık ve konforlu dış mekan ürünleriyle açık alanları baştan yaratacak! Peki hangi ürün hangi dış mekan için uygundur? Her sandalye ya da kanepe sizin tercih edeceğiniz mekanda kullanılabilir mi?

Teras ve balkonlar için kullanacağınız kanepe modelleri, elbette ki dış mekanınızın büyüklüğüyle orantılı olacaktır. Küçük bir alanda bu büyük mobilyaları tercih etmeniz uygun olmaz. Küçük metrekareli alanlar için minderli ve hasır ürünler kullanılabilirken, geniş alanlar için ise kanepe ve oturma grubu setleri alternatif olabilir.

Sipariş üzerine farklı renklerde üretilebilen dış mekan kanepe ve sandalye modelleri daha minimal konseptler oluşturmak istediğinizde de ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. İki kanepe ve ortada kullanacağınız sehpa çeşitleriyle çok sayıda ürün arasından seçim yaparak kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Klasik bahçe grubu mobilyaları, havuz başı ve geniş metrekareli bahçelerde 6 kişiyi ağırlayabilecek düzeydedir. Daha da geniş bir alan varsa birkaç banket oluşturarak cafe ve restoranları dekore edebilirsiniz.

Herkesin hayali olan büyük bir bahçeye sahipseniz, mutlaka keyfini çıkaracağınız bir dinlence köşesi de planlamış olmalısınız! Oldukça şık görünen ve uzun saatler geçirebileceğiniz bu alanlarda hasır, mermer ya da plastik iskeletli ürünler tercih edebilirsiniz.

Özel olarak seçeceğiniz bir model yoksa, ki adet tekli, bir adet üçlü bir adet de ikili kanepe kullanabilirsiniz. Sipariş üzerine üretilen farklı renklerdeki minderlere doğanın tüm renklerini bu keyif köşelerine katabilirsiniz. 2022 sezonun en beğenilen dış mekan kanepe ve sandalye modelleri için burayı tıklayarak modellerimize göz atabilirsiniz.

Web Site:
 
Üst