Webmaster Destek Forumu

Yarınların için bir şey yapmazsan, ölene dek Alarm kurmaya mahkumsun !
İletişim
  • Duyuru; Sizde hemen Üye Olup Sorunuzu Sorabilirsiniz, katılım ve kullanım tamamen Ücretsizdir!

vBulletin 3.8.x Üye Tarayıcı ve İşletim Sistemi Bilgileri

Coder

Forum Üyesi
Bu eklenti sayesinde mesaj atanların kullandıkları işletim sistemi ve giriş yaptıkları tarayıcıyı göstermektedir. Kurulum öncesindeki postlar için geçerli değildir. Çünkü, eklenti kurulduktan sonra ki andan itibaren atılan postlar için geçerlidir.

Kurulum:

- Rar'ı indirin ve içerisinde bulunan dosyaları FTP ana dizinine atın.

- XML'i ürün yöneticisi bölümünden yükleyin.

- Önemli olan ayarlamalarını doğru yapmanız gerekiyor.

vBulletin seçenekler > Postbitte Üye Bilgileri ve İşletim Sistemi giriyoruz.

1) UA / Ekran Etkinleştirmek > Evet

2) Üye Bilgileri İşletim Sistemini gösterimi > Evet

3) Bütün üye gruplarına izin verin (yasaklı üye hariç)

4) Tarayıcı göster > Evet

5) Bütün üye gruplarına izin verin (yasaklı üye hariç)

6) CSS Sprites kullanımı > Hayır

7) UA / Ekran Simge Yeri > buradan bir yer seçin ama tavsiyem "Imza Üstüne" olarak işaretlemeniz

8) Merkezi UA / Ekran Simgeleri > Hayır

9) Tarayıcı ve Sistem Sürümleri gizle > Hayır

vBulletin 4.x.x Eklentileri, vBulletin 4.x.x Soru(n)lar, vBulletin 4.x.x Temaları, vBulletin 4.x.x Şablonları, vBulletin 4.x.x Dilleri, vBulletin 4.x.x Tartışmaları, vBulletin 4.x.x İp Uçları, vBulletin 4.x.x İstek , vBulletin Blog, Forum Sidebar Blokları , vBulletin 3.x.x Eklentileri, vBulletin 3.x.x Soru(n)lar, vBulletin 3.x.x Temaları, vBulletin 3.x.x Şablonları, vBulletin 3.x.x Dilleri, vBulletin 3.x.x Tartışmaları, vBulletin 3.x.x İp Uçları, vBulletin 3.x.x İstek , vBulletin Blog, Forum Sidebar Blokları , vBulletin 3.8.x Eklentileri, vBulletin 3.8.x Soru(n)lar, vBulletin 3.8.x Temaları, vBulletin 3.8.x Şablonları, vBulletin 3.8.x Dilleri, vBulletin 3.8.x Tartışmaları, vBulletin 3.8.x İp Uçları, vBulletin 3.8.x İstek , vBulletin Blog, Forum Sidebar Blokları , vBulletin 3.7.x Eklentileri, vBulletin 3.7.x Soru(n)lar, vBulletin 3.7.x Temaları, vBulletin 3.7.x Şablonları, vBulletin 3.7.x Dilleri, vBulletin 3.7.x Tartışmaları, vBulletin 3.7.x İp Uçları, vBulletin 3.7.x İstek , vBulletin Blog, Forum Sidebar Blokları , vBulletin 5.x.x Eklentileri, vBulletin 5.x.x Soru(n)lar, vBulletin 5.x.x Temaları, vBulletin 5.x.x Şablonları, vBulletin 5.x.x Dilleri, vBulletin 5.x.x Tartışmaları, vBulletin 5.x.x İp Uçları, vBulletin 4.x.x İstek , vBulletin Blog, Forum Sidebar Bloklar